Bluzka / bluza /sweter /golf

24,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

To proces uszlachetniania i wzmacniania tkanin. Na końcowym etapie prania lub czyszczenia na ubranie nakładana jest cienka warstwa specjalnego środka. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason ubrania. Apretura ożywia kolory, zmniejsza gniecenie się i niebezpieczeństwo głębokiego wnikania zabrudzeń w tkaninę. Usługa polecana m.in. dla żakietów, marynarek, spodni, spódnic, sukienek, sukni i krawatów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Bluzki damskie powinny być prane po każdym założeniu. Bluzy bawełniane, swetry i golfy możemy prać po kilku założeniach.

Przed praniem sprawdzimy czy nie znajdują się na nich jakieś plamki. Jeśli tak, postaramy się je usunąć i przywrócić im pierwotny stan. W zależności od tego jak chcesz je przechowywać w swojej szafie, po wyprasowaniu zawiesimy je na wieszak lub złożymy.

By bluzki, bluzy, swetry i golfy wyglądały jak nowe, warto dodatkowo zastosować proces apretury. Ożywi on kolory i sprawi, że ubrania będą się mniej gniotły. Możemy je również zdezynfekować.

Uprane rzeczy chcę otrzymać

Loading...