Magiel

16,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

Nakrochmalona garderoba czy bielizna pościelowa nie wchłania kurzu i wilgoci. Zabieg ten zapobiega namnażaniu się bakterii oraz pozwala na dłuższe użytkowanie ubrań i tkanin sprawiając, że wygladają one świeżo i ładnie się układają. Krochmal często stosowany jest w celu usztywnienia ubrań (np. koszul) oraz pościeli i obrusów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Cena za kilogram

Do maglowania oddawane są takie rzeczy, których prasowanie żelazkiem byłoby nieefektywne. Zazwyczaj są to większe sztuki asortymentu domowego, takie jak ręczniki, pościel czy obrusy.

Maglowanie pościeli, obrusów czy serwetek wydłuża ich żywotność, eliminuje załamania, ułatwia przechowywanie oraz podnosi walory estetyczne.

W ramach usługi dodatkowej możemy Twoje rzeczy również wykrochmalić oraz zdezynfekować. Po prostu wybierz te usługi przy składaniu zamówienia.

Loading...