Usługi pralnicze dla Twojego biznesu

Pranie na potrzeby firm z odbiorem i bezpłatną dostawą następnego dnia. Wypierzemy ubrania robocze, pościel i ręczniki, obrusy, zasłony oraz inne tekstylia. Ty skupiasz się na ważniejszych częściach swojej działalności, podczas gdy my zajmujemy się praniem.

Chcę ofertę

Jak to działa?

Po prostu zadzwoń do nas (tel: 508 03 06 06), napisz na Facebook Messenger lub wyślij maila na adres kontakt@uprane.pl . Powiedz nam o swoich potrzebach (odzież pracownicza, tekstylia gastronomiczne, pościel hotelowa itp.), a my zaproponujemy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie. Możemy uzgodnić standardowe dni i godziny odbioru w tygodniu i dostawy w ciągu 24, 48 lub 72 godzin, w zależności od Twoich potrzeb. Porozmawiajmy!

Jesteśmy odpowiedzialni i godni zaufania

Zapewnienie doskonałej obsługi i jakości świadczonych usług to nasz priorytet! Od 2018 roku zajmujemy się praniem i czyszczeniem w prowadzonych przez nas pralniach w Szczecinie. Przez ten czas zrealizowaliśmy ponad 200 000 zleceń dla naszych klientów. Dzięki temu wiemy jak profesjonalnie zadbać o Twoje tekstylia. P.S. Używamy środków pralniczych tylko renomowanych polskich firm. Każdy środek pralniczy posiada atest PZH i jest bezpieczny dla naszego środowiska.

Nasze usługi

Pralnia odzieży roboczej i uniformów

Odzież robocza i uniformy pracowników ze względu na trudne zabrudzenia i normy sanitarne wymagają specjalistycznego czyszczenia oraz dodatkowych usług, jak dezynfekcja czy krochmalenie. W tym zakresie możesz zawsze na nas polegać.

Chcę ofertę

Pralnia dla Twojego hotelu

Zapewniamy usługi pralnicze dla hoteli, pensjonatów i apartamentów. Pierzemy wszelkiego rodzaju tekstylia hotelowe: pościele, zasłony, obrusy itp. Czyścimy również dywany. Staramy się pomóc Ci spełniać wysokie oczekiwania Twoich klientów. Ty dbasz o nich, my dbamy o Twoje pranie.

Chcę ofertę

Pralnia dla restauracji i kawiarni

Zapewniamy szybkie i dokładne pranie tekstyliów z Twojej kawiarni lub restauracji. Dokładnie czyścimy obrusy, uniformy, serwetki, ściereczki kuchenne itp. Odbieramy od Ciebie i dowozimy w umówionym terminie.

Chcę ofertę

Pralnia dla Twojej firmy

Skup się na najważniejszych częściach swojej działalności, my zajmiemy się praniem. Usługi prania z odbiorem i dowozem to idealne rozwiązanie dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych i spa oraz każdego, kto potrzebuje doskonałej jakości prania.

Chcę ofertę

Loading...