Dywan

39,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

Zabezpiecza odzież przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg i wilgoć, oraz nadmiernym brudzeniem. Regeneruje właściwości wodoodporne i nadaje nieprzemakalność. Usługa polecana m.in. dla odzieży przeciwdeszczowej/hardshell, sprzętu turystycznego, alpinistycznego i narciarskiego (np. kurtka, spodnie, rękawice) oraz odzieży puchowej.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Dywan z salonu, sypialni, pokoju dziecka powinno się prać co najmniej 2 razy do roku. Dywany trzeba prać nawet częściej, jeżeli w domu jest małe dziecko, które dużo czasu spędza, bawiąc się na podłodze. To samo dotyczy dywanów, po których biegają psy i inne zwierzęta domowe.

Twój dywan po wyczyszczeniu możemy dodatkowo zaimpregnować. Impregnacja dywanów to sposób na ich zabezpieczenie przed szybkim brudzeniem się.

By zabezpieczyć się przed bakteriami, wirusami i grzybami możesz zlecić nam także dezynfekcję dywanu. Jest to usługa bezpieczna dla alergików.

Na wypranie Twojego dywanu potrzebujemy około 2 tygodni.

Loading...