Futro sztuczne

49,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

To proces uszlachetniania i wzmacniania tkanin. Na końcowym etapie prania lub czyszczenia na ubranie nakładana jest cienka warstwa specjalnego środka. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason ubrania. Apretura ożywia kolory, zmniejsza gniecenie się i niebezpieczeństwo głębokiego wnikania zabrudzeń w tkaninę. Usługa polecana m.in. dla żakietów, marynarek, spodni, spódnic, sukienek, sukni i krawatów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Sztuczne futra należy prać wtedy gdy są już nieświeże. Przy regularnym noszeniu oznacza to pranie minimum dwa razy w sezonie.

By futerko wróciło do Ciebie w stanie idealnym postaramy się usunąć z niego wszelkie plamy oraz wypierzemy je lub wyczyścimy zgodnie z zaleceniami prania z metki.

Sztuczne futra warto dodatkowo poddać procesowi apretury. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason. Zabezpiecza on również ubrania przed zabrudzeniami.

Jeśli chcesz możemy je również zdezynfekować przy użyciu specjalnych proszków bezpiecznych również dla alergików.

Loading...