Spodnie krótkie / bermudy

15,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

To proces uszlachetniania i wzmacniania tkanin. Na końcowym etapie prania lub czyszczenia na ubranie nakładana jest cienka warstwa specjalnego środka. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason ubrania. Apretura ożywia kolory, zmniejsza gniecenie się i niebezpieczeństwo głębokiego wnikania zabrudzeń w tkaninę. Usługa polecana m.in. dla żakietów, marynarek, spodni, spódnic, sukienek, sukni i krawatów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Spodnie krótkie i bermudy mogą być prane po kilku założeniach, najlepiej 2-3.

Zajmiemy się nimi z odpowiednią starannością, dokładnie tak jak z pozostałymi elementami Twojej garderoby. Przed praniem usuniemy z nich mniejsze i większe plamki. W zależności od tego jak chcesz je przechowywać w swojej szafie, po wyprasowaniu zawiesimy je na wieszak lub złożymy.

Dla krótkich spodenek warto dodatkowo zastosować proces apretury. Ożywi on kolory i sprawi, że ubrania będą się mniej gniotły i dłużej pozostaną odporne na zabrudzenia.

Możemy je również zdezynfekować.

Loading...