Spodnie długie / spódnica

30,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

To proces uszlachetniania i wzmacniania tkanin. Na końcowym etapie prania lub czyszczenia na ubranie nakładana jest cienka warstwa specjalnego środka. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason ubrania. Apretura ożywia kolory, zmniejsza gniecenie się i niebezpieczeństwo głębokiego wnikania zabrudzeń w tkaninę. Usługa polecana m.in. dla żakietów, marynarek, spodni, spódnic, sukienek, sukni i krawatów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Spodnie długie i spódnice mogą być prane po kilku założeniach.

Zajmiemy się nimi z odpowiednią starannością. Przed praniem usuniemy z nich mniejsze i większe plamki. Jeśli chcesz, zaprasujemy kanty na spodniach - powiedz nam o tym w komentarzu do zamówienia.

Dla spodni i spódnic warto dodatkowo zastosować proces apretury. Ożywi on kolory i sprawi, że ubrania będą się mniej gniotły i dłużej pozostaną odporne na zabrudzenia. Możemy je również zdezynfekować.

Loading...