Garnitur trzyczęściowy

61,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

To proces uszlachetniania i wzmacniania tkanin. Na końcowym etapie prania lub czyszczenia na ubranie nakładana jest cienka warstwa specjalnego środka. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason ubrania. Apretura ożywia kolory, zmniejsza gniecenie się i niebezpieczeństwo głębokiego wnikania zabrudzeń w tkaninę. Usługa polecana m.in. dla żakietów, marynarek, spodni, spódnic, sukienek, sukni i krawatów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Garnitury z wełny zazwyczaj pierze się po 3-4 założeniach. Garnitury z tkaniny syntetycznej po 4-5 założeniach.

Przed praniem z Twojego garnituru usuniemy mniejsze i większe plamki. Wypierzemy lub wyczyścimy i zaprasujemy kanty na spodniach. Zawiesimy na wieszaku, tak by był gotowy do założenia wtedy gdy go potrzebujesz.

By garnitur odzyskał swój pierwotny wygląd i fason, warto dodatkowo zastosować proces apretury. Sprawi on, że garnitur będzie bardziej odporny na zabrudzenia i gniecenie się.

Możemy go także poddać procesowi dezynfekcji, który jest bezpieczny również dla alergików.

Loading...