Marynarka / żakiet

32,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

To proces uszlachetniania i wzmacniania tkanin. Na końcowym etapie prania lub czyszczenia na ubranie nakładana jest cienka warstwa specjalnego środka. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason ubrania. Apretura ożywia kolory, zmniejsza gniecenie się i niebezpieczeństwo głębokiego wnikania zabrudzeń w tkaninę. Usługa polecana m.in. dla żakietów, marynarek, spodni, spódnic, sukienek, sukni i krawatów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Marynarki i żakiety uszyte z wełny powinny być prane po 3-4 założeniach.

Jeśli są uszyte z tkaniny syntetycznej, można je prać po 4-5 założeniach. Przed praniem usuniemy z Twoich ubrań wszystkie plamki. Wypierzemy i wyprasujemy, zawiesimy na wieszaku, tak by były gotowe do założenia wtedy kiedy uznasz, że masz na to ochotę.

Jeśli chcesz swoje marynarki zabezpieczyć przed szybkim zabrudzeniem i gnieceniem oraz ożywić kolory, wybierz dodatkowo usługę apretury. Twoje ubrania możemy również zdezynfekować.

Loading...