Płaszcz puchowy

59,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

Zabezpiecza odzież przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg i wilgoć, oraz nadmiernym brudzeniem. Regeneruje właściwości wodoodporne i nadaje nieprzemakalność. Usługa polecana m.in. dla odzieży przeciwdeszczowej/hardshell, sprzętu turystycznego, alpinistycznego i narciarskiego (np. kurtka, spodnie, rękawice) oraz odzieży puchowej.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Płaszcze puchowe noszone regularnie dobrze jest wyprać dwa razy w sezonie, w jego trakcie i na zakończenie. Jeśli płaszcz puchowy noszony jest rzadziej - powinno wystarczyć jedno pranie lub czyszczenie w sezonie.

Płaszcz, po czyszczeniu wróci do Ciebie odświeżony i bez plam. W stanie idealnym do ponownego założenia lub przygotowany do przechowywania na następny sezon.

Twój płaszcz puchowy możemy dodatkowo zaimpregnować. Dzięki temu zabiegowi odzyska on swoje wodoodporne właściwości. Jeśli potrzebujesz również dezynfekcji, zaznacz przy składaniu zamówienia także taką dodatkową usługę.

Loading...