Płaszcz/prochowiec

44,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

To proces uszlachetniania i wzmacniania tkanin. Na końcowym etapie prania lub czyszczenia na ubranie nakładana jest cienka warstwa specjalnego środka. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason ubrania. Apretura ożywia kolory, zmniejsza gniecenie się i niebezpieczeństwo głębokiego wnikania zabrudzeń w tkaninę. Usługa polecana m.in. dla żakietów, marynarek, spodni, spódnic, sukienek, sukni i krawatów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Płaszcze materiałowe, płaszcze wełniane i prochowce noszone regularnie dobrze jest wyprać dwa razy w sezonie, w jego trakcie i na zakończenie.

Twój płaszcz, który oddasz nam do prania lub czyszczenia, wróci do Ciebie odświeżony i bez plam. W stanie idealnym do ponownego założenia lub przechowywania do następnego sezonu.

Płaszcze warto dodatkowo poddać procesowi apretury. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason. Zabezpiecza on również ubrania przed zabrudzeniami.

Pamiętaj, że płaszcz możemy również zdezynfekować przy użyciu specjalnych proszków bezpiecznych również dla alergików.

Loading...