Suknia komunijna

49,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

Nakrochmalona garderoba czy bielizna pościelowa nie wchłania kurzu i wilgoci. Zabieg ten zapobiega namnażaniu się bakterii oraz pozwala na dłuższe użytkowanie ubrań i tkanin sprawiając, że wygladają one świeżo i ładnie się układają. Krochmal często stosowany jest w celu usztywnienia ubrań (np. koszul) oraz pościeli i obrusów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Suknie komunijne warto oddać do prania możliwie jak najszybciej po uroczystości. Zwiększy to pewność, że zabrudzenia się nie utrwalą.

Przed praniem usuniemy z niej mniejsze i większe plamki. Wyprasujemy i zawiesimy na wieszaku. Zatroszczymy się o to, by dalej wyglądała tak pięknie jak w waszym wyjątkowym dniu.

By sukienkę komunijną nieco usztywnić i nadać jej świeży wygląd warto dodatkowo zamówić usługę krochmalenia. Możemy ją zdezynfekować, by pozbyć się z niej wszystkich zarazków. Dezynfekcja jest bezpieczna dla alergików.

Uwaga: na czyszczenie sukienki komunijnej potrzebujemy minimum 3 dni robocze.

Loading...