Prześcieradło

12,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

Nakrochmalona garderoba czy bielizna pościelowa nie wchłania kurzu i wilgoci. Zabieg ten zapobiega namnażaniu się bakterii oraz pozwala na dłuższe użytkowanie ubrań i tkanin sprawiając, że wygladają one świeżo i ładnie się układają. Krochmal często stosowany jest w celu usztywnienia ubrań (np. koszul) oraz pościeli i obrusów.
Maglowanie to prasowanie mechaniczne w maksymalnie wysokiej temperaturze. Maglowanie pościeli, obrusów czy serwetek wydłuża ich żywotność, eliminuje załamania, ułatwia przechowywanie oraz podnosi walory estetyczne.
Koszt usług dodatkowych

Pościel, w tym również prześcieradło, powinno się zmieniać raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie. Powinniśmy robić to nawet wtedy kiedy wydaje nam się ono świeże.

Prześcieradło przed praniem dokładnie obejrzymy i pozbędziemy się z niego wszystkich plam. Wypierzemy, wyprasujemy i złożymy w sposób ułatwiający jego przechowywanie.

By zapobiec namnażaniu się bakterii i sprawić, że Twoje prześcieradło będzie wyglądało świeżo oraz ładnie się układało, zamów usługę krochmalenia oraz maglowania.

Dodatkowo możesz zlecić również jego dezynfekcję. Do dezynfekcji bielizny pościelowej używamy specjalnych proszków i płynów piorących, które są bezpieczne dla alergików.

Loading...