Pościel - poszwa na kołdrę

12,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

Nakrochmalona garderoba czy bielizna pościelowa nie wchłania kurzu i wilgoci. Zabieg ten zapobiega namnażaniu się bakterii oraz pozwala na dłuższe użytkowanie ubrań i tkanin sprawiając, że wygladają one świeżo i ładnie się układają. Krochmal często stosowany jest w celu usztywnienia ubrań (np. koszul) oraz pościeli i obrusów.
Maglowanie to prasowanie mechaniczne w maksymalnie wysokiej temperaturze. Maglowanie pościeli, obrusów czy serwetek wydłuża ich żywotność, eliminuje załamania, ułatwia przechowywanie oraz podnosi walory estetyczne.
Koszt usług dodatkowych

Pościel, w tym również poszwę na kołdrę, powinno się zmieniać raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie. Powinniśmy robić to nawet wtedy kiedy wydaje nam się ona świeża.

Poszwę na kołdrę przed praniem dokładnie obejrzymy i pozbędziemy się z niej wszystkich plam. Wypierzemy, wyprasujemy i złożymy w sposób ułatwiający jej przechowywanie.

By zapobiec namnażaniu się bakterii i sprawić, że Twoja poszwa będzie wyglądała świeżo oraz ładnie się układała, zamów usługę krochmalenia oraz maglowania.

Dodatkowo możesz zlecić również jej dezynfekcję. Do dezynfekcji bielizny pościelowej używamy specjalnych proszków i płynów piorących, które są bezpieczne dla alergików.

Loading...