Obrus

17,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

Nakrochmalona garderoba czy bielizna pościelowa nie wchłania kurzu i wilgoci. Zabieg ten zapobiega namnażaniu się bakterii oraz pozwala na dłuższe użytkowanie ubrań i tkanin sprawiając, że wygladają one świeżo i ładnie się układają. Krochmal często stosowany jest w celu usztywnienia ubrań (np. koszul) oraz pościeli i obrusów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Maglowanie to prasowanie mechaniczne w maksymalnie wysokiej temperaturze. Maglowanie pościeli, obrusów czy serwetek wydłuża ich żywotność, eliminuje załamania, ułatwia przechowywanie oraz podnosi walory estetyczne.
Koszt usług dodatkowych

Obrusy powinny być prane po każdym użyciu. Nawet jeśli na obrusie nie znajdują się żadne widoczne plamy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdują się na nim resztki jedzenia lub napojów.

Bezpiecznie i skutecznie pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń z Twoich obrusów. Wypierzemy je, wysuszymy i wyprasujemy, tak by były gotowe na następną uroczystość.

Dla obrusów warto zamówić dodatkową usługę krochmalenia, dzięki której obrusy zostaną usztywnione i będą ładnie układały się stole, oraz maglowania, które ułatwi ich przechowywanie i wyeliminuje zagniecenia.

Dodatkowo możesz zlecić również ich dezynfekcję.

* W przypadku bardzo dużych rozmiarów obrusów możemy się z Tobą kontaktować w celu ustalenia ceny indywidualnej dla usługi ich prania.

Uprane rzeczy chcę otrzymać

Loading...