Zasłona

49,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

Nakrochmalona garderoba czy bielizna pościelowa nie wchłania kurzu i wilgoci. Zabieg ten zapobiega namnażaniu się bakterii oraz pozwala na dłuższe użytkowanie ubrań i tkanin sprawiając, że wygladają one świeżo i ładnie się układają. Krochmal często stosowany jest w celu usztywnienia ubrań (np. koszul) oraz pościeli i obrusów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Aby dekoracje okienne, w tym zasłony, wyglądały świeżo i elegancko wymagają regularnego prania, najlepiej co 3-4 miesiące.

Bezpiecznie i skutecznie pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń z Twoich zasłon. Wypierzemy je, wysuszymy i wyprasujemy, tak by po powrocie do Ciebie nadal mogły pięknie zdobić Twoje okna.

By sprawić, że Twoje zasłony będą wyglądały dłużej świeżo oraz ładnie się układały, zamów usługę krochmalenia. Dzięki krochmalowi zasłony będą też mniej pochłaniać kurz. Dodatkowo możesz zlecić również ich dezynfekcję.

* W przypadku bardzo dużych rozmiarów zasłon (pow. 280 cm szerokości) możemy się z Tobą kontaktować w celu ustalenia ceny indywidualnej dla usługi ich prania.

Loading...