Szalik / apaszka

19,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

To proces uszlachetniania i wzmacniania tkanin. Na końcowym etapie prania lub czyszczenia na ubranie nakładana jest cienka warstwa specjalnego środka. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason ubrania. Apretura ożywia kolory, zmniejsza gniecenie się i niebezpieczeństwo głębokiego wnikania zabrudzeń w tkaninę. Usługa polecana m.in. dla żakietów, marynarek, spodni, spódnic, sukienek, sukni i krawatów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Szale, szaliki oraz apaszki warto prać najczęściej jak się da. Mają one bezpośredni kontakt z Twoim ciałem i wrażliwą skórą twarzy więc warto zwrócić należyta uwagę na odpowiednią częstotliwość ich prania.

W zależności od zaleceń na metce - wypierzemy je lub wyczyścimy.

Dla szali, szalików i apaszek możemy dodatkowo zastosować proces apretury. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason oraz ożywiamy kolory. Warto je również zdezynfekować, aby całkowicie pozbyć się wszystkich zarazków, które się na nich osadzają podczas codziennego użytkowania.

Loading...