Krawat

15,99 zł
Brutto

Usługi dodatkowe

To proces uszlachetniania i wzmacniania tkanin. Na końcowym etapie prania lub czyszczenia na ubranie nakładana jest cienka warstwa specjalnego środka. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason ubrania. Apretura ożywia kolory, zmniejsza gniecenie się i niebezpieczeństwo głębokiego wnikania zabrudzeń w tkaninę. Usługa polecana m.in. dla żakietów, marynarek, spodni, spódnic, sukienek, sukni i krawatów.
Usługa z użyciem specjalnych proszków i płynów piorących, mających właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze, przy rekomendowanej dla odzieży temperaturze prania (40°C). Bezpieczna dla alergików.
Koszt usług dodatkowych

Krawatów nie należy prać zbyt często, tylko wtedy, gdy nastaje absolutna konieczność: plamy, zabrudzenia.

Twoje krawaty wypierzemy lub wyczyścimy zgodnie z zaleceniami prania z metki. Postaramy się, by wróciły do Ciebie w stanie idealnym.

W przypadku krawatów warto dodatkowo zastosować proces apretury. Dzięki niemu w znacznym stopniu przywracamy ubraniom pierwotny wygląd i fason. Zabezpieczy on również Twoje krawaty przed zabrudzeniam i zmniejszy ich podatność na gniecenie się. Jeśli chcesz możemy je również zdezynfekować.

Loading...